MONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWYCH

montaż konstrukcji stalowych
Kluczowa usługą naszej firmy jest montaż konstrukcji stalowych. Nie boimy się wyzwań. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie projekt ma być wykonany rzetelnie i planowo. Możemy pochwalić się terminowością  i przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Projekty realizowane przez nas są zgodne z dokumentacją dostarczoną przez zleceniodawcę. Dzielimy się także fachową wiedzą i doradztwem.

Stal jako materiał konstrukcyjny

Stop żelaza z węglem, zwany stalą, stanowi niezastąpiony współcześnie materiał stosowany w wielu dziedzinach przemysłu, ta najważniejsza z nich to konstrukcje stalowe i budowlane. Z nich tworzone są także kadłuby statków, platformy morskie, infrastruktura sieciowa, trakcyjna, kolejowa, zbiorniki, kanały powietrzne, rurociągi i wiele innych elementów konstrukcyjnych. Parametrami najlepiej oddającymi przydatność stali w gospodarce są: granica sprężystości, wytrzymałość na rozciąganie i sprężystość. Ich wielkość zależy oczywiście od składu stopu i obróbki. Ten materiał konstrukcyjny poza wyżej wymienionymi zaletami, cechuje także przewodność cieplna i elektryczna, a także wysoka temperatura topnienia. To wspomniany węgiel nadaje twardość, a żelazo oczekiwaną sprężystość. Unikalne połączenie tych dwóch pierwiastków daje jeden z najpowszechniej i najczęściej używanych materiałów konstrukcyjnych na całym świecie, tak chętnie wykorzystywanych w przemyśle i budownictwie.

Profesjonalny montaż konstrukcji stalowych

Dzięki wymienionym właściwościom zaletą montażu konstrukcji stalowych jest czas realizacji. Oczywiście wszystko zależy od profesjonalizmu zespołu, który doświadczenie ma wpływ na jakość i czas wykonywanych zleceń. Oprócz starannego wykonania, kluczowym elementem każdej realizacji jest projekt. Nie bez powodu ważna jest także wysoka jakość użytych materiałów. Specjalnością naszego zespołu jest obok usług spawalniczych, montaż konstrukcji stalowych, rurociągów, kanałów powietrznych, zbiorników, ale także prostowanie konstrukcji. Zapraszamy do kontaktu!
Search this website